Grimm 6 (12)

Grimm 6 (12)

(Grimm 6: Zerstörer Shrugged)

serial fantasy USA 2017   od 16 lat
Występują:David Giuntoli, Russell Hornsby, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz
Reżyseria:Aaron Lipstadt
W skrócie:Do Portland przybywa posiadający potężną moc wesen Zerstörer, który ma niecne plany wobec Diany. Aby rozwikłać zagadkę, Nick powraca do domu, gdzie rozwiązał swoją pierwszą sprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nick Burkhardt (David Giuntoli) jest detektywem Wydziału Zabójstw Portland i potomkiem elitarnej rodziny Grimm. Ma za zadanie utrzymywać równowagę między światem ludzi a rzeczywistością mitycznych, baśniowych stworów zwanych Wesenami. W ostatnim sezonie serialu funkcjonariusz staje się celem morderczego pościgu. Renard, który próbuje zrzucić odpowiedzialność za śmierć Bonaparte'a na Grimma, jest gotowy zrobić wszystko, by go dopaść. Wszyscy szukają sobie bezpiecznych kryjówek i niestrudzenie zacierają ślady. Grupę osłabi dodatkowo obrażenie Eve, która znajduje się pod wpływem zaklęcia śmiertelnego uścisku. Chcąc ją ratować, muszą dotrzeć na sam skraj zaświatów.

W tym odcinku

Do Portland przybywa posiadający potężną moc wesen - Zerstörer, który ma niecne plany wobec Diany. Aby rozwikłać zagadkę, Nick wraca do domu, gdzie rozwiązał swoją pierwszą sprawę. Niestety okazuje się, że bestia jest o krok przed nim.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także