Grimm 5 (8)

Grimm 5 (8)

7.5/10

(Grimm 5: A Reptile Dysfunction)

serial fantasy USA 2015-2016   od 12 lat
Występują:David Giuntoli, Russell Hornsby, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz
Reżyseria:David Straiton
W skrócie:Nick i Hank badają sprawę śmierci turysty w jeziorze. Odnajdują trop potwora z legendy. Tymczasem Rosalee walczy z widmami przeszłości, a kapitan Renard wciąż wspiera kandydata na burmistrza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial inspirowany baśniami niemieckich pisarzy Wilhelma i Jakuba Grimmów. Detektyw Wydziału Zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) pewnego dnia odkrywa, iż jest potomkiem elitarnej rodziny, której zadaniem od wieków jest utrzymywanie równowagi pomiędzy światem ludzi a mitycznymi baśniowymi stworami zwanymi Wesenami. Tylko członek rodu Grimów jest w stanie zarówno te istoty zidentyfikować, jak również skutecznie się im przeciwstawić. W piątym sezonie Nick zostanie ojcem i będzie musiał mierzyć się już nie tylko tajemniczymi stworami, ale także z wyzwaniami jakie stawia przed nim ta niełatwa rola.

W tym odcinku

Nick i Hank badają sprawę śmierci turysty w miejscowym jeziorze. Partnerzy odnajdują trop tajemniczego potwora z legendy. Tymczasem Rosalee walczy z widmami przeszłości, a kapitan Renard wciąż wspiera kandydata na burmistrza. Tajna agencja rządowa postanawia zaprosić Nicka do swojego centrum operacyjnego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także