Grimm 5 (19)

Grimm 5 (19)

7.5/10

(Grimm 5: The Taming of the Wu)

serial fantasy USA 2015-2016   od 16 lat
Występują:David Giuntoli, Russell Hornsby, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz
Reżyseria:Terrence O'Hara
W skrócie:Wu odkrywa, że został zarażony tajemniczą chorobą. Stało się to podczas ataku członków grupy Czarny Pazur. Relacje Nicka i Adalind nie są najlepsze. Kobieta chce go opuścić i dołączyć do organizacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 28 czerwca
pojutrze
23:10 AXN Black
sobota, 29 czerwca
za 3 dni
21:50 AXN Spin
wtorek, 2 lipca
za 6 dni
1:25 AXN Black

Opis

Serial inspirowany baśniami niemieckich pisarzy Wilhelma i Jakuba Grimmów. Detektyw Wydziału Zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) pewnego dnia odkrywa, iż jest potomkiem elitarnej rodziny, której zadaniem od wieków jest utrzymywanie równowagi pomiędzy światem ludzi a mitycznymi baśniowymi stworami zwanymi Wesenami. Tylko członek rodu Grimów jest w stanie zarówno te istoty zidentyfikować, jak również skutecznie się im przeciwstawić. W piątym sezonie Nick zostanie ojcem i będzie musiał mierzyć się już nie tylko tajemniczymi stworami, ale także z wyzwaniami jakie stawia przed nim ta niełatwa rola.

W tym odcinku

Wu odkrywa, że został zarażony tajemniczą chorobą. Stało się to podczas ataku członków grupy Czarny Pazur. Relacje Nicka i Adalind nie są najlepsze. Kobieta postanawia go opuścić i dołączyć do organizacji. Chce w ten sposób ochronić swoje dziecko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także