Greenberg

5.3/10 6.1/10
KOMEDIODRAMAT USA 2010   od 16 lat
Występują:Ben Stiller, Greta Gerwig, Koby Rouviere, Sydney Rouviere
Reżyseria:Noah Baumbach
W skrócie:Roger Greenberg przeżywa kryzys. Postanawia przeprowadzić się do pustego domu brata do Los Angeles. Na miejscu odnawia dawne kontakty.
Czterdziestolatek w podróży do dojrzałości: niespełniony muzyk przyjeżdża do Kalifornii, by odkryć, że czas nie stoi w miejscu, co dawni koledzy zauważyli znacznie wcześniej. Plus inny Ben Stiller.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 6 lutego
za 8 dni
21:00 FilmBox Extra HD
poniedziałek, 10 lutego
za 12 dni
0:35 FilmBox Extra HD
wtorek, 11 lutego
za 13 dni
21:00 FilmBox Extra HD

Opis

Czterdziestoletni mieszkaniec Nowego Jorku, Roger Greenberg (Ben Stiller) przechodzi kryzys. Gdy za granicę wyjeżdża jego brat (Chris Messina), postanawia przeprowadzić się do jego domu w Los Angeles. Tam zamierza zastanowić się nad swoim życiem. Na miejscu odnawia kontakty z dawnym kolegą z zespołu muzycznego Ivanem (Rhys Ifans) i byłą miłością Beth (Jennifer Jason Leigh). Przez lata oboje jednak oddalili się od niego. Niespodziewanie na jego drodze staje osobista asystentka brata, Florence (Greta Gerwig). Dwójka szybko znajduje nić porozumienia i zaczyna budować między sobą bliższą relację. W filmie w innej niż zazwyczaj roli pojawił się etatowy komediant Hollywood, Ben Stiller. Film jest kolejnym projektem znakomicie ocenianego przez krytyków Noaha Baumbacha, autora scenariuszy do filmów "Podwodne życie ze Stevem Zissou" i "Walka żywiołów".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)