Grażyna Torbicka zaprasza 3 (1/2)

Grażyna Torbicka zaprasza 3 (1/2)

magazyn filmowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Dziennikarka gości ikonę filmu i teatru, Krystynę Jandę. Podczas wyjątkowego spotkania artystka mówi, czym jest dla niej aktorstwo oraz jak wielką moc oczyszczającą ma śmiech i komedia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 29 września
za 3 dni
7:55 Metro TV
wtorek, 30 września
za 4 dni
7:25 Metro TV
wtorek, 7 października
za 11 dni
3:35 TVN Fabuła
czwartek, 9 października
za 13 dni
6:55 Metro TV

Opis

Prowadząca Grażyna Torbicka zaprasza do rozmowy wybitnych aktorów i reżyserów. Goście opowiedzą o tym, co jest dla nich najważniejsze, co myślą o kinematografii i otaczającym ich świecie.

Dziennikarka gości ikonę filmu i teatru, Krystynę Jandę. Podczas wyjątkowego spotkania artystka dzieli się z publicznością tym, czym jest dla niej aktorstwo, jak oczyszczającą moc ma śmiech i komedia, co oznacza bycie menadżerem kultury i dlaczego rozmowa z widzami jest dla niej taka istotna.Widzowie dowiedzą się też, dlaczego Krystyna Janda uważa, że jej obowiązkiem jest mówienie tego, co myśli, i dlaczego warto nie pozostawać obojętnym.

Zobacz także