Grantchester 4 (4)

Grantchester 4 (4)

serial kryminalny Wielka Brytania 2019   od 7 lat
Występują:Robson Green, Tessa Peake-Jones, Al Weaver, James Norton
Reżyseria:Tim Fywell
W skrócie:Will przygotowuje się do objęcia stanowiska reprezentanta Grantchester. Geordie ma do niego prośbę. W komisariacie przebywa chłopiec w zakrwawionym ubraniu. Will rozmawia z nim w języku migowym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lata 50. XX wieku. Sidney Chambers (James Norton) jest anglikaninem, który służy jako pastor na prowincji. Cechuje się ponadprzeciętnymi umiejętnościami dedukcyjnymi, które umożliwiają mu rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych zagadek kryminalnych - bo choć jego parafia to na pozór spokojne miejsce, dochodzi tam do wielu niepokojących i przerażających zdarzeń. Jednak nie tylko dochodzenia zaprzątają głowę duchownemu. Boryka się on także z problemami osobistymi. Kolejny sezon klimatycznego serialu, którego fabuła inspirowana jest poczytnymi powieściami Jamesa Runcie.

W tym odcinku

Gdy Will przygotowuje się do objęcia stanowiska nowego reprezentanta Grantchester, Geordie (Robson Green) przychodzi do niego z prośbą o charakterze religijnym. Tymczasem na komisariacie przebywa chłopiec w zakrwawionym ubraniu. Will rozmawia z nim za pomocą języka migowego. Ksiądz i detektyw pomagają jego rodzinie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)