Grantchester (4)

Grantchester (4)

serial kryminalny Wielka Brytania 2014   od 7 lat
Występują:James Norton, Robson Green, Morven Christie, Tessa Peake-Jones
Reżyseria:Jill Robertson
W skrócie:Sidney bada sprawę tajemniczego pożaru we wsi. Tymczasem rodzina Keatinga przechodzi kryzys. Z tego powodu komisarz jest roztargniony i ma trudności w pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 2 lutego
jutro
22:30 Epic Drama
piątek, 3 lutego
pojutrze
2:00 Epic Drama
niedziela, 5 lutego
za 4 dni
8:00 Epic Drama
niedziela, 5 lutego
za 4 dni
19:30 Epic Drama
poniedziałek, 6 lutego
za 5 dni
4:25 Epic Drama

Opis

Lata 50. XX wieku. Sidney Chambers (James Norton) to młody pastor z niewielkiej parafii. Jest niezwykle przenikliwy i ma ponadprzeciętne umiejętności dedukcyjne, dzięki czemu udaje mu się rozwiązać nawet najbardziej zawiłe zagadki kryminalne. W życiu osobistym boryka się z problemami miłosnymi oraz uzależnieniem od alkoholu i... jazzu. Wystylizowany serial kryminalny oparty na poczytnych kryminałach Brytyjczyka Jamesa Runcie. W roli głównej James Norton, znany z roli psychopatycznego mordercy z serialu "Happy Valley".

W tym odcinku

Wczesnym rankiem Sidneya budzi pożar, który wybuchł w domu niedaleko jego parafii. Pastor ratuje z płomieni Marion Taylor. Wszystkich zastanawia, skąd wziął się ogień. Do śledztwa zostaje oddelegowany asystent detektywa Keatinga. Ona sam nie może bowiem skupić się na pracy, ponieważ jego kilkumiesięczny synek jest poważnie chory. Śledztwo w sprawie pożaru przybiera nieoczekiwany obrót, gdy zostaje znalezione ciało zasztyletowanego Dominica Taylora, męża uratowanej kobiety. Tymczasem do Grantchester przyjeżdża Hildegard Staunton, piękna wdowa po zamordowanym radcy prawnym. Staje się ona dla Sidneya kimś więcej niż bliską przyjaciółką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także