Grantchester 4 (1)

Grantchester 4 (1)

7.3/10
serial kryminalny Wielka Brytania 2019   od 12 lat
Występują:Robson Green, Tessa Peake-Jones, Al Weaver, James Norton
Reżyseria:Tim Fywell
W skrócie:Pastor Sidney Chambers przygotowuje się do udziału w wystąpieniu wielebnego Nathaniela Todda, kluczowego członka organizacji działającej na rzecz praw obywatelskich. Pojawiają się protestujący.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lata 50. XX wieku. Sidney Chambers (James Norton) jest anglikaninem, który służy jako pastor na prowincji. Cechuje się ponadprzeciętnymi umiejętnościami dedukcyjnymi, które umożliwiają mu rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych zagadek kryminalnych - bo choć jego parafia to na pozór spokojne miejsce, dochodzi tam do wielu niepokojących i przerażających zdarzeń. Jednak nie tylko dochodzenia zaprzątają głowę duchownemu. Boryka się on także z problemami osobistymi. Kolejny sezon klimatycznego serialu, którego fabuła inspirowana jest poczytnymi powieściami Jamesa Runcie.

W tym odcinku

Pastor Sidney Chambers przygotowuje się do udziału w wystąpieniu wielebnego Nathaniela Todda, kluczowego członka organizacji działającej na rzecz praw obywatelskich. Wydarzenie to zostaje jednak zakłócone przez protestujących. Spanikowana publiczność ucieka, a jeden z uczestników zostaje dźgnięty nożem. Umiera, jednak sprawca śmierci jest trudny do identyfikacji. Do zbadania sprawy zostaje powołany Geordie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)