x
Grantchester (3/6)

Grantchester (3/6)

serial kryminalny Wielka Brytania 2014   od 7 lat
Występują:James Norton, Robson Green, Morven Christie, Tessa Peake-Jones
Reżyseria:Jill Robertson
W skrócie:Chambers nie może się otrząsnąć po zaręczynach Amandy, w której skrycie się kocha. Tymczasem ona i jej narzeczony proszą go, by udzielił im ślubu. Załamany pastor topi smutki w alkoholu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lata 50. XX wieku. Sidney Chambers (James Norton) to młody pastor z niewielkiej parafii. Jest niezwykle przenikliwy i ma ponadprzeciętne umiejętności dedukcyjne, dzięki czemu udaje mu się rozwiązać nawet najbardziej zawiłe zagadki kryminalne. W życiu osobistym boryka się z problemami miłosnymi oraz uzależnieniem od alkoholu i... jazzu. Wystylizowany serial kryminalny oparty na poczytnych kryminałach Brytyjczyka Jamesa Runcie. W roli głównej James Norton, znany z roli psychopatycznego mordercy z serialu "Happy Valley".

W tym odcinku

Sidney Chambers nie może się otrząsnąć po zaręczynach Amandy, w której skrycie się kocha. Tymczasem ona i jej narzeczony proszą go, by udzielił im ślubu. Załamany pastor topi smutki w alkoholu, czym naraża się swojej gosposi, pani Maguire. Wytyka mu ona zaniedbywanie obowiązków wobec parafii i wiernych. Chambers przyjmuje więc do pomocy w kościele nowego księdza, młodego Leonarda. Parafianka Isabel, która planuje wyjść za mąż za nowo poznanego Arthura, prosi go radę. Jej matka, Daisy, nie akceptuje bowiem narzeczonego, uważając, że jest przestępcą. Kiedy niedługo potem dochodzi do morderstwa, Sidney postanawia uważniej się przyjrzeć podejrzanemu Arthurowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)