Gra o tron 8 (4/6)

Gra o tron 8 (4/6)

(Game of Thrones 8: The Last of the Starks)

serial fantasy Wielka Brytania/USA 2019   dla dorosłych
Występują:Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Emilia Clarke, Lena Headey
Reżyseria:David Nutter
W skrócie:W Winterfell trwa pogrzeb poległych podczas bitwy. Bohaterowie żegnają Joraha, Theona, Berica, Edda i przysięgają nigdy o nich nie zapomnieć. Daenerys mianuje Gendry'ego Lordem Końca Burzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Finałowy sezon słynnej produkcji zrealizowanej w oparciu o bestsellerową sagę George'a R.R. Martina. W krainie Westeros między potężnymi rodami trwa rywalizacja o Żelazny Tron. Wszystko zmierza do krwawej batalii, w której nie będzie miejsca na miłosierdzie...

W tym odcinku

W Winterfell trwa pogrzeb poległych podczas bitwy. Bohaterowie żegnają Joraha, Theona, Berica, Edda i przysięgają nigdy o nich nie zapomnieć. Wieczorem zostaje zorganizowana uczta. Daenerys mianuje Gendry'ego Lordem Końca Burzy. Mężczyzna oświadcza się Aryi, ale ta odmawia. Tymczasem wszyscy, na czele z Tormundem, wychwalają Jona. Po biesiadzie Snow rozmawia z Daenerys. Zapewnia ją, że nie zamierza rościć sobie praw do Żelaznego Tronu. Królowa usiłuje wymóc na nim obietnicę, że nie zdradzi prawdy o swoim pochodzeniu pozostałym Starkom. Jon postępuje wbrew jej woli. Jamie spędza noc z Brienne. Bronn pojawia się na Północy i grozi Lannisterom kuszą. Nie zabija ich jednak, tylko zadowala się obietnicą kolejnych zamków i tytułów. Sansa mówi Tyrionowi, że Jon tak naprawdę jest Targaryenem. Daenerys wraz ze swoją armią płynie na Smoczą Skałę. Na morzu wpadają w pułapkę zastawioną przez Eurona, który ma na statku Skorpiona. Missandei zostaje wzięta w niewolę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)