×
Gra o tron 7: Eastwatch (5)

Gra o tron 7: Eastwatch (5)

(Game of Thrones 7: Eastwatch)

serial fantasy Wielka Brytania/USA 2017   dla dorosłych
Występują:Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington
Reżyseria:Matt Shakman
W skrócie:Daenerys nie ma litości dla jeńców. Tyrion jest przerażony okrucieństwem królowej. Lord Varys opowiada mu o służbie u Szalonego Króla. Jaime powtarza siostrze przedśmiertne wyznanie Olenny Tyrell.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Walka o Żelazny Tron się zaostrza. Każdy z mieszkańców krainy Westeros pragnie objąć władzę nad siedmioma królestwami. Wszystkie rody, od knującego intrygi Południa, przez barbarzyński Wschód i mroźną Północ, toczą brutalną walkę o władzę. Każdy z zaangażowanych w rywalizację wie, że nie może kierować się sentymentami, jeśli chce zwyciężyć. Podczas gdy Cersei zasiada na tronie w Królewskiej Przystani, Jon musi znaleźć sposób na obronę Północy przed najazdem Innych. Do brzegów Westeros przybija także armia należąca do Daenerys, matki smoków i prawowitej władczyni krainy.

W tym odcinku

Daenerys nie ma litości dla jeńców, którzy nie chcą przysiąc jej lojalności. Tyrion jest przerażony okrucieństwem swojej królowej. Lord Varys opowiada mu o służbie u Szalonego Króla. Jaime powtarza siostrze przedśmiertne wyznanie Olenny Tyrell. Cersei nie chce mu uwierzyć. Arya podejrzewa Sansę o brak lojalności względem Jona. Bran dowiaduje się, gdzie przebywa armia Nocnego Króla. Gdy Jon dostaje o tym wiadomość, natychmiast chce wrócić na Północ.

Nagrody

Złoty Glob - aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)