×
Gra o tron 6: No One (8)

Gra o tron 6: No One (8)

(Game of Thrones 6: No One)

serial fantasy USA 2016   dla dorosłych
Występują:Peter Dinklage, Emilia Clarke, Sophie Turner, Maisie Williams
Reżyseria:Mark Mylod
W skrócie:Arya znajduje schronienie u lady Crane. Kobieta opatruje jej rany. Cersei odmawia stawienia się na rozmowę z Wielkim Septonem. Brienne dociera do Riverrun. Lannister pozwala jej wejść do zamku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Walka o Żelazny Tron się zaostrza. Każdy z mieszkańców krainy Westeros pragnie objąć władzę nad siedmioma królestwami. Wszystkie rody, od knującego intrygi Południa, przez barbarzyński Wschód i mroźną Północ, toczą brutalną walkę o władzę. Każdy z zaangażowanych w rywalizację wie, że nie może kierować się sentymentami, jeśli chce zwyciężyć. Dla wielu z nich dążenie do objęcia tronu jest także sposobem na przetrwanie. Szósty sezon nagradzanego serialu HBO, nawiązującego do sagi powieściowej George'a R.R. Martina.

W tym odcinku

Arya znajduje schronienie u lady Crane. Kobieta opatruje jej rany. Cersei odmawia stawienia się na rozmowę z Wielkim Septonem. Brienne dociera do Riverrun, gdzie spotyka Jaimego. Lannister pozwala jej wejść do zamku. Król Tommen ogłasza termin procesu swojej matki. Wydaje edykt, który niweczy nadzieje Cersei na pomyślny wyrok sądu. Ogar spotyka Berica Dondarriona i Thorosa z Myr. Mężczyźni opowiadają mu o zbliżającym się zagrożeniu. Próbują przekonać go, by do nich dołączył.

Nagrody

Złoty Glob - aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)