Gra o tron 5 (1/10)

Gra o tron 5 (1/10)

(Game of Thrones 5: The Wars to Come)

serial fantasy Wielka Brytania/USA 2015   dla dorosłych
Występują:Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau
Reżyseria:Michael Slovis
W skrócie:Cersei i Jaime opłakują śmierć ojca. Jeden z Nieskalanych zostaje zamordowany przez Syna Harpii. Daenerys rozkazuje znaleźć winnych. Stannis chce, by dzicy walczyli razem z nim przeciwko Boltonom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy walki o władzę nad królestwami Westeros. Jon Snow próbuje pogodzić obowiązki w Straży Nocnej z pomocą przybyłemu na dwór Stannisowi Baratheonowi, uważającemu się za jedynego prawowitego króla Westeros. Tymczasem Cersei chce za wszelką cenę utrzymać władzę w Królewskiej Przystani, której zagrażają Tyrellowie i sekta kierowana przez Wielkiego Wróbla. Z kolei Jaimie rozpoczyna tajemniczą misję. Na przeciwległym krańcu Wąskiego Morza Arya poszukuje dawnego przyjaciela, a zbieg Tyrion podejmuje kolejne wyzwanie. W Meereen przestaje zaś być bezpiecznie. Daenerys uświadamia sobie, że obrona miasta będzie dla niego próbą.

W tym odcinku

Cersei i Jaime opłakują śmierć ojca. Jeden z Nieskalanych zostaje zamordowany przez Syna Harpii. Daenerys rozkazuje znaleźć winnych. Stannis chce, by dzicy walczyli razem z nim przeciwko Boltonom. Jeśli Mance odmówi, zamierza skazać go na śmierć. Tyrion i Varys docierają do Pentos.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)