Gra o tron 4 (8/10)

Gra o tron 4 (8/10)

(Game of Thrones 4: The Mountain and the Viper)

serial fantasy Wielka Brytania/USA 2014   dla dorosłych
Występują:Peter Dinklage, Lena Headey, Maisie Williams, Emilia Clarke
Reżyseria:Alex Graves
W skrócie:Dzicy napadają na wieś Mole's Town. Szary Robak i Missandei zbliżają się do siebie. Theon pomaga Ramsayowi. Daenerys poznaje tajemnicę Joraha. Arya i Ogar dowiadują się, że Lysa Arryn nie żyje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja bijącego rekordy popularności serialu na podstawie sagi R. R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia". Siedem rodów - Lannisterowie, Starkowie, Tully, Greyjoyowie, Tyrellowie, Baratheonowie i Arrynowie - w dalszym ciągu walczy o wpływy w Westeros. Nagrodą jest Żelazny Tron i nieograniczone panowanie nad rozległym krajem. Zagrożeniem dla nich jest Mance Rayder i jego armia dzikich, którzy przekroczyli Mur i kontynuują marsz na południe. Jaime powraca do Królewskiej Przystani. Robb ginie zdradzony przez rzekomego sprzymierzeńca, Freya. Jon Snow korzysta z okazji i ucieka do Czarnego Zamku. Daenerys Targaryen z armią Nieskalanych zbliża się do kraju przodków.

W tym odcinku

Dzicy napadają na wieś Mole's Town niedaleko Czarnego Zamku. Szary Robak i Missandei zbliżają się do siebie. Theon pomaga Ramsayowi. Sansa staje przed lordami Doliny, by wyjaśnić, jak zginęła jej ciotka. Zdradza swoją prawdziwą tożsamość. Daenerys poznaje tajemnicę Joraha. Arya i Ogar docierają do Krwawej Bramy i dowiadują się, że Lysa Arryn nie żyje. Rozpoczyna się pojedynek Oberyna i Góry. Martell okazuje się niesamowitym szermierzem. Usiłuje wymóc na przeciwniku przyznanie się do zbrodni na jego rodzinie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)