Gra o tron 4 (7/10)

Gra o tron 4 (7/10)

(Game of Thrones 4: Mockingbird)

serial fantasy Wielka Brytania/USA 2014   dla dorosłych
Występują:Peter Dinklage, Lena Headey, Maisie Williams, Emilia Clarke
Reżyseria:Alik Sakharov
W skrócie:Tyrion bezskutecznie usiłuje znaleźć swojego reprezentanta w pojedynku z Górą. Jon próbuje przekonać sir Allisera do zasypania tunelu. Melisandre wyjaśnia Selyse, dlaczego Shireen musi jechać z nimi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja bijącego rekordy popularności serialu na podstawie sagi R. R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia". Siedem rodów - Lannisterowie, Starkowie, Tully, Greyjoyowie, Tyrellowie, Baratheonowie i Arrynowie - w dalszym ciągu walczy o wpływy w Westeros. Nagrodą jest Żelazny Tron i nieograniczone panowanie nad rozległym krajem. Zagrożeniem dla nich jest Mance Rayder i jego armia dzikich, którzy przekroczyli Mur i kontynuują marsz na południe. Jaime powraca do Królewskiej Przystani. Robb ginie zdradzony przez rzekomego sprzymierzeńca, Freya. Jon Snow korzysta z okazji i ucieka do Czarnego Zamku. Daenerys Targaryen z armią Nieskalanych zbliża się do kraju przodków.

W tym odcinku

Tyrion bezskutecznie usiłuje znaleźć kogoś, kto będzie go reprezentował w pojedynku z Górą. Nikt jednak nie chce się tego podjąć. Jon próbuje przekonać sir Allisera, by zasypać tunel, nim nadejdą dzicy. Ten jednak nie zamierza go słuchać. Melisandre ukazuje Selyse prawdę w płomieniach, by wyjaśnić jej, dlaczego Shireen musi jechać z nimi. Tyrionowi niespodziewanie składa wizytę książę Oberyn. Lysa Arryn jest świadkiem dwuznacznej sytuacji między Sansą a Petyrem. Traci nad sobą panowanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)