Gra o tron 4 (6/10)

Gra o tron 4 (6/10)

(Game of Thrones 4: The Laws of Gods and Men)

serial fantasy Wielka Brytania/USA 2014   dla dorosłych
Występują:Peter Dinklage, Lena Headey, Maisie Williams, Emilia Clarke
Reżyseria:Alik Sakharov
W skrócie:Stannis i Davos przypływają do Braavos, by negocjować z Żelaznym Bankiem. Yara dociera do twierdzy Boltonów. Usiłuje uwolnić brata, ale uniemożliwia jej to Theon. Rozpoczyna się proces Tyriona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja bijącego rekordy popularności serialu na podstawie sagi R. R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia". Siedem rodów - Lannisterowie, Starkowie, Tully, Greyjoyowie, Tyrellowie, Baratheonowie i Arrynowie - w dalszym ciągu walczy o wpływy w Westeros. Nagrodą jest Żelazny Tron i nieograniczone panowanie nad rozległym krajem. Zagrożeniem dla nich jest Mance Rayder i jego armia dzikich, którzy przekroczyli Mur i kontynuują marsz na południe. Jaime powraca do Królewskiej Przystani. Robb ginie zdradzony przez rzekomego sprzymierzeńca, Freya. Jon Snow korzysta z okazji i ucieka do Czarnego Zamku. Daenerys Targaryen z armią Nieskalanych zbliża się do kraju przodków.

W tym odcinku

Stannis i Davos przypływają do Braavos, by negocjować z Żelaznym Bankiem. Yara wraz ze swoimi ludźmi dociera do twierdzy Boltonów. Usiłuje uwolnić brata, ale uniemożliwia jej to właśnie Theon. Ramsay decyduje się na ogromne ryzyko; zamierza wykorzystać Greyjoya, aby odzyskać Fosę Cailin. Rozpoczyna się proces Tyriona. Kolejne przekupione przez Cersei osoby składają zeznania na jego niekorzyść. By ocalić brata, Jaime zawiera umowę z Tywinem. Tyrion traci nad sobą panowanie, kiedy świadkiem zostaje bliska mu osoba.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)