Gra o tron 4 (5/10)

Gra o tron 4 (5/10)

(Game of Thrones 4: First of His Name)

serial fantasy Wielka Brytania/USA 2014   dla dorosłych
Występują:Peter Dinklage, Lena Headey, Maisie Williams, Emilia Clarke
Reżyseria:Michelle MacLaren
W skrócie:Odbywa się koronacja Tommena. Daenerys otrzymuje złe wieści. Okazuje się, że pod jej nieobecność w Yunkai przywrócono niewolnictwo. Królowa decyduje, czy ruszyć na podbój Westeros.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja bijącego rekordy popularności serialu na podstawie sagi R. R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia". Siedem rodów - Lannisterowie, Starkowie, Tully, Greyjoyowie, Tyrellowie, Baratheonowie i Arrynowie - w dalszym ciągu walczy o wpływy w Westeros. Nagrodą jest Żelazny Tron i nieograniczone panowanie nad rozległym krajem. Zagrożeniem dla nich jest Mance Rayder i jego armia dzikich, którzy przekroczyli Mur i kontynuują marsz na południe. Jaime powraca do Królewskiej Przystani. Robb ginie zdradzony przez rzekomego sprzymierzeńca, Freya. Jon Snow korzysta z okazji i ucieka do Czarnego Zamku. Daenerys Targaryen z armią Nieskalanych zbliża się do kraju przodków.

W tym odcinku

Odbywa się koronacja Tommena. Daenerys otrzymuje złe wieści. Okazuje się, że pod jej nieobecność w Yunkai Mądrzy Panowie przejęli władzę i przywrócili niewolnictwo. Królowa musi zdecydować, czy w obecnej sytuacji ruszyć na podbój Westeros. Sansa i lord Baelish docierają do Orlego Gniazda. Ciotka Lysa wypytuje Starkównę o jej relację z Littlefingerem. Na Północy Jon przeprowadza atak na buntowników w Twierdzy Crastera. Mierzy się z Karlem. Locke odnajduje Brana. Zamierza dostarczyć go Boltonom.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)