Gra o tron 4 (10-ost.)

Gra o tron 4 (10-ost.)

(Game of Thrones 4: The Children)

serial fantasy Wielka Brytania/USA 2014   dla dorosłych
Występują:Peter Dinklage, Lena Headey, Maisie Williams, Emilia Clarke
Reżyseria:Alex Graves
W skrócie:Jon rusza za Mur. Zamierza zabić Mance'a, choć wie, że sam zginie na pewno. Przybycie Stannisa zmienia układ sił. Daenerys jest wstrząśnięta, gdy dowiaduje się, co zrobił jeden z jej smoków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja bijącego rekordy popularności serialu na podstawie sagi R. R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia". Siedem rodów - Lannisterowie, Starkowie, Tully, Greyjoyowie, Tyrellowie, Baratheonowie i Arrynowie - w dalszym ciągu walczy o wpływy w Westeros. Nagrodą jest Żelazny Tron i nieograniczone panowanie nad rozległym krajem. Zagrożeniem dla nich jest Mance Rayder i jego armia dzikich, którzy przekroczyli Mur i kontynuują marsz na południe. Jaime powraca do Królewskiej Przystani. Robb ginie zdradzony przez rzekomego sprzymierzeńca, Freya. Jon Snow korzysta z okazji i ucieka do Czarnego Zamku. Daenerys Targaryen z armią Nieskalanych zbliża się do kraju przodków.

W tym odcinku

Jon rusza za Mur. Zamierza zabić Mance'a, choć wie, że niezależnie, czy mu się uda, sam zginie na pewno. Przybycie Stannisa zmienia układ sił. Daenerys jest wstrząśnięta, gdy dowiaduje się, co zrobił jeden z jej smoków. Musi podjąć trudną decyzję. Bran dociera na miejsce ze swojej wizji. Brienne i Podrick przypadkiem spotykają Aryę i Ogara. Dochodzi do walki. Do Tyriona ktoś wyciąga pomocną dłoń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)