Gra o tron 4 (1/10)

Gra o tron 4 (1/10)

(Game of Thrones 4: Two Swords)

serial fantasy Wielka Brytania/USA 2014   dla dorosłych
Występują:Peter Dinklage, Lena Headey, Maisie Williams, Emilia Clarke
Reżyseria:D.B. Weiss, David Benioff
W skrócie:Oberyn Martell, 'Czerwona Żmija z Dorne', wraz ze swoją świtą przybywa do Królewskiej Przystani, by wziąć udział w ślubie Joffrey'a z Margaery Tyrell. Na jego powitanie wychodzi Tyrion.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja bijącego rekordy popularności serialu na podstawie sagi R. R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia". Siedem rodów - Lannisterowie, Starkowie, Tully, Greyjoyowie, Tyrellowie, Baratheonowie i Arrynowie - w dalszym ciągu walczy o wpływy w Westeros. Nagrodą jest Żelazny Tron i nieograniczone panowanie nad rozległym krajem. Zagrożeniem dla nich jest Mance Rayder i jego armia dzikich, którzy przekroczyli Mur i kontynuują marsz na południe. Jaime powraca do Królewskiej Przystani. Robb ginie zdradzony przez rzekomego sprzymierzeńca, Freya. Jon Snow korzysta z okazji i ucieka do Czarnego Zamku. Daenerys Targaryen z armią Nieskalanych zbliża się do kraju przodków.

W tym odcinku

Oberyn Martell, "Czerwona Żmija z Dorne", wraz ze swoją świtą przybywa do Królewskiej Przystani, by wziąć udział w ślubie Joffrey'a z Margaery Tyrell. Na jego powitanie wychodzi Tyrion. Jon Snow czuje się niemile widziany w Czarnym Zamku. Dany kieruje się do Meereen, głównego miasta na niewolniczym szlaku. Arya udaje się w podróż do dawnego przyjaciela.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)