Gra o tron 3 (10-ost.)

Gra o tron 3 (10-ost.)

(Game of Thrones 3: Mhysa)

serial fantasy Wielka Brytania/USA 2013   dla dorosłych
Występują:Lena Headey, Peter Dinklage, Stephen Dillane, Richard Madden
Reżyseria:David Nutter
W skrócie:Bran opowiada towarzyszom legendę o duchach. Dany czeka na rozwój sytuacji. Już niebawem okaże się bowiem, kim będzie - zdobywczynią lub wyzwolicielką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Siedem Królestw Westeros to fantastyczny świat przypominający średniowieczną Europę. Zamieszkujące go rody zaciekle walczą o Żelazny Tron - możliwość panowania nad całą krainą. W Królewskiej Przystani członkowie rodziny Lannisterów kurczowo trzymają się władzy. Poważnym zagrożeniem dla nich jest Stannis Baratheon (Stephen Dillane), brat zmarłego króla. Napięta sytuacja na Północy może wprowadzić chaos w Królestwie Westeros. Król Robb Stark (Richard Madden) ma problemy z utrzymaniem przewagi, jaką zdobył dzięki zwycięstwu nad klanem Lannisterów. Z kolei Mance Rayder (Ciarán Hinds) i jego armia dzikich kontynuują przemarsz na południe, gdzie zamierzają przekroczyć Mur. Na drugim brzegu Wąskiego Morza Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) odnajduje swoje smocze dzieci i stara się sformować armię niewolników, aby wypłynąć z nią z Essos. Kolejny sezon bijącego rekordy popularności serialu prezentuje dalszy ciąg zmagań o królewski tron. Produkcję oparto na bestsellerowej sadze George'a R.R. Martina pt. "Pieśń lodu i ognia".

W tym odcinku

Bran opowiada swoim towarzyszom legendę o duchach. W pobliżu Smoczej Skały fortuna nieoczekiwanie zaczyna sprzyjać jednej ze stron. Z kolei Dany czeka na rozwój sytuacji. Już niebawem okaże się bowiem, kim będzie - zdobywczynią lub też wyzwolicielką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)