Gra muzyka (10-ost.)

Gra muzyka (10-ost.)

program rozrywkowy Polska 2019   od 7 lat
Występują:Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk
W skrócie:W tym odcinku programu studio odwiedzą członkowie zespołu Kombii, Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk. Opowiedzą m.in. o początkach swojej współpracy i pierwszych próbach z Jackiem Cyganem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowy muzyczny show, który łączy w sobie znakomite widowisko, wielkie emocje i walkę o nagrody. Zasady oparte są na regułach gry w kółko i krzyżyk. Widzowie usłyszą najlepszą muzykę rozrywkową w wykonaniu uwielbianych polskich gwiazd i przeżyją napięcie związane z grą o pieniądze. Świetna rozrywka dla całej rodziny. Prowadzi Robert Janowski.

W tym odcinku studio odwiedzą członkowie zespołu Kombii, Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk. Opowiedzą m.in. o początkach swojej współpracy i pierwszych próbach z Jackiem Cyganem. Widzowie usłyszą popularne utwory w wykonaniu Anety Figiel, Marcina Jajkiewicza, Sabiny Jeszki i Barta Grzanka. Popis umiejętności wokalnych da również Magdalena Tul, która zaśpiewa "To nie ja" Edyty Górniak. Anna Głogowska i Jan Kliment zatańczą do utworu Heleny Majdaniec wykonanego przez prowadzącego program Roberta Janowskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)