Gotowe na wszystko 6: Za zamkniętymi drzwiami (1)
(Desperate Housewives 6: Nice Is Different Than Good)
serial obyczajowy USA 2009
Występują: | Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria |
---|---|
Reżyseria: | Larry Shaw |
W skrócie: | Katherine ubolewa nad tym, że Mike wrócił do Susan. Bree ma romans z Karlem. Lynette czuje się za stara, by znowu zostać matką bliźniaków. Na Wisteria Lane wprowadza się nowa rodzina. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dalsze losy mieszkańców Wisteria Lane. Do domu, w którym mieszkała Edie Britt, wprowadza się rodzina Bolenów - Angie (Drea de Matteo), Nick (Jeffrey Nordling) i ich syn Danny (Beau Mirchoff). Mimo że wydają się sympatyczni, skrywają jednak mroczną tajemnicę.
W tym odcinku
Katherine nie może sobie poradzić z tym, że Mike wrócił do Susan. Bree ma romans z Karlem. Lynette czuje, że jest już za stara, by po raz kolejny zostać matką bliźniaków. Na Wisteria Lane wprowadza się nowa rodzina, Angie (Drea de Matteo) i Nick (Jeffrey Nordling) z synem Dannym (Beau Mirchoff). Gabrielle stara się zapanować nad zbuntowaną siostrzenicą Carlosa, którą wzięli pod swój dach.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Teri Hatcher
jako Susan Mayer -
Felicity Huffman
jako Lynette Scavo -
Marcia Cross
jako Bree Hodge -
Eva Longoria
jako Gabrielle Solis -
Ricardo Chavira
jako Carlos Solis -
Brenda Strong
jako Mary Alice Young -
James Denton
jako Mike Delfino -
Doug Savant
jako Tom Scavo -
Andrea Bowen
jako Julie Mayer -
Shawn Pyfrom
jako Andrew Van De Kamp -
Kyle MacLachlan
jako Orson Hodge -
Kathryn Joosten
jako Karen McCluskey -
Dana Delany
jako Katherine Mayfair
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Larry Shaw reżyseria