Gorzko-słodki

Gorzko-słodki

5.4/10 5.6/10

(Bitter/Sweet)

KOMEDIA ROMANTYCZNA Tajlandia/USA 2009   od 16 lat
Występują:Kip Pardue, James Brolin, Napakpapha Nakprasitte, Spencer Garrett
Reżyseria:Jeff Hare
W skrócie:Brian Chandler, ekspert od handlu kawą, udaje się w podróż służbową do Bangkoku. Poznaje tam Tishę. Przed nim nieoczekiwana przygoda.
Pocztówka z Tajlandii: służbowy wyjazd do Bangkoku za sprawą pięknej specjalistki od PR stawia pod znakiem zapytania uporządkowane życie handlowca.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Brian Chandler (Kip Pardue) pracuje jako ekspert od handlu kawą. Jest zadowolony z życia. Ma piękną narzeczoną i pracę, którą lubi. Pewnego dnia jego szef Calvert Jenkins (James Brolin) wysyła go w podróż służbową do Bangkoku. Spotyka tam Tishę (Mamee Napakpapha Nakprasit), specjalistkę od public relations. Kobieta zabiera go na południe Tajlandii, do regionu Krabi, w którym jej rodzice uprawiają kawę. Próbuje namówić Briana, żeby prowadził tu swoje interesy. Ich relacje szybko zmieniają swój charakter. Z czysto zawodowych przekształcają się w zupełnie prywatne. Film w reżyserii Jeffa Hare'a zdobył dwie nagrody na międzynarodowym festiwalu kina niezależnego WorldFest w Houston. Wielkim atutem produkcji są zapierające dech w piersiach zdjęcia autorstwa tajskiego operatora Sayombhu Mukdeeproma.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)