Gorzki smak cukru: Sarith i ja (4-ost.)

Gorzki smak cukru: Sarith i ja (4-ost.)

(Hoe duur was de suiker)

serial historyczny Niemcy/Holandia 2013   od 12 lat
Występują:Gaite Jansen, Neil Sandilands, Anna Raadsveld, Benja Bruijning
Reżyseria:Jean van de Velde
W skrócie:Julius przyłapuje Sarith na zdradzie. Niebawem wiąże się uczuciowo z jej niewolnicą Mini-Mini. Żądna zemsty Sarith postanawia sprzedać kobietę handlarzom niewolników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Surinam, XVIII w. Piękna córka holenderskiego plantatora, Sarith Fernandes (Gaite Jansen), i jej niezbyt atrakcyjna przyrodnia siostra, Elza (Anna Raadsveld), walczą o względy zarządcy, Rutgera le Chausseura, który niedawno przybył z metropolii. Urodziwa dziewczyna jest zakochana w przystojnym Nathanie (Benja Bruijning). Mając to na uwadze, Rotger wybiera Elzę. Zraniona Sarith postanawia zniszczyć małżeństwo siostry i odbić jej męża. Narratorką miłosnego dramatu jest niewolnica Sarith - Mini-Mini (Yootha Wong-Loi-Sing), która próbuje usprawiedliwić okrutne postępowanie swej pani. Jednocześnie sama przechodzi przemianę, poszukując wolności i miłości. Ekranizacja powieści Cynthii McLeod.

W tym odcinku

Sarith nie jest szczęśliwa w swoim związku. Bez reszty oddaje się uciechom, jakie oferuje jej Paramaribo. Pewnego dnia Julius przyłapuje ją na zdradzie. Niebawem mężczyzna wiąże się uczuciowo z niewolnicą żony, Mini-Mini. Żądna zemsty Sarith postanawia sprzedać kobietę handlarzom niewolników.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także