Gorzki smak cukru: Sarith i ja (4)
(Hoe duur was de suiker)
| Występują: | Gaite Jansen, Neil Sandilands, Anna Raadsveld, Benja Bruijning | 
|---|---|
| Reżyseria: | Jean van de Velde | 
| W skrócie: | Julius przyłapuje Sarith na zdradzie. Niebawem wiąże się uczuciowo z jej niewolnicą Mini-Mini. Żądna zemsty Sarith postanawia sprzedać kobietę handlarzom niewolników. | 
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja | 
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Surinam, XVIII w. Piękna córka holenderskiego plantatora, Sarith Fernandes (Gaite Jansen), i jej niezbyt atrakcyjna przyrodnia siostra, Elza (Anna Raadsveld), walczą o względy zarządcy, Rutgera le Chausseura, który niedawno przybył z metropolii. Urodziwa dziewczyna jest zakochana w przystojnym Nathanie (Benja Bruijning). Mając to na uwadze, Rotger wybiera Elzę. Zraniona Sarith postanawia zniszczyć małżeństwo siostry i odbić jej męża. Narratorką miłosnego dramatu jest niewolnica Sarith - Mini-Mini (Yootha Wong-Loi-Sing), która próbuje usprawiedliwić okrutne postępowanie swej pani. Jednocześnie sama przechodzi przemianę, poszukując wolności i miłości. Ekranizacja powieści Cynthii McLeod.
W tym odcinku
Sarith nie jest szczęśliwa w swoim związku. Bez reszty oddaje się uciechom, jakie oferuje jej Paramaribo. Pewnego dnia Julius przyłapuje ją na zdradzie. Niebawem mężczyzna wiąże się uczuciowo z niewolnicą żony, Mini-Mini. Żądna zemsty Sarith postanawia sprzedać kobietę handlarzom niewolników.
Występują (pokaż wszystkich)
- 
      
      Gaite Jansen
      jako Sarith - 
      
      Neil Sandilands
      jako Reinder Almersma - 
      
      Anna Raadsveld
      jako Elza - 
      
      Benja Bruijning
      jako Nathan - 
      
      Yannick van de Velde
      
     - 
      
      Deirdre Wolhuter
      
     - 
      
      Kees Boot
      jako Julius Robles Medina - 
      
      Yootha Wong-Loi-Sing
      jako Mini-Mini - 
      
      Carel Nel
      jako Von Beunekom - 
      
      Bart Klever
      
     - 
      
      De-Wet Nagel
      jako Rich merchant - 
      
      Werner Kolf
      
     - 
      
      José Domingos
      jako Slave Merchant - 
      
      Jaap Spijkers
      
     - 
      
      Negativ
      
     
Twórcy (pokaż wszystkich)
- 
        
        Jean van de Velde
        reżyseria