Gorzki smak cukru: Sarith i Caesar (3)

Gorzki smak cukru: Sarith i Caesar (3)

(Hoe duur was de suiker: Over Sarith en Caesar)

serial historyczny Niemcy/Holandia 2013   od 12 lat
Występują:Gaite Jansen, Neil Sandilands, Anna Raadsveld, Benja Bruijning
Reżyseria:Jean van de Velde
W skrócie:Sarith popada w konflikt z rodziną i zostaje wygnana z domu. Z konieczności i wyrachowania wychodzi za mąż za samotnego plantatora, Juliusa. Ich związek nie należy do udanych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 2 grudnia
za 5 dni
21:05 Tele 5
niedziela, 6 grudnia
za 9 dni
22:10 Tele 5

Opis

Surinam, XVIII w. Piękna córka holenderskiego plantatora, Sarith Fernandes (Gaite Jansen), i jej niezbyt atrakcyjna przyrodnia siostra, Elza (Anna Raadsveld), walczą o względy zarządcy, Rutgera le Chausseura, który niedawno przybył z metropolii. Urodziwa dziewczyna jest zakochana w przystojnym Nathanie (Benja Bruijning). Mając to na uwadze, Rotger wybiera Elzę. Zraniona Sarith postanawia zniszczyć małżeństwo siostry i odbić jej męża. Narratorką miłosnego dramatu jest niewolnica Sarith - Mini-Mini (Yootha Wong-Loi-Sing), która próbuje usprawiedliwić okrutne postępowanie swej pani. Jednocześnie sama przechodzi przemianę, poszukując wolności i miłości. Ekranizacja powieści Cynthii McLeod.

W tym odcinku

Sarith popada w konflikt z rodziną i zostaje wygnana z domu. Niebawem, z konieczności i wyrachowania, wychodzi za mąż za samotnego plantatora, Juliusa. Ich związek nie należy do udanych. Sarith bez reszty oddaje się uciechom, jakie oferuje jej stolica Surinamu, Paramaribo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także