Górski lekarz: Więzy rodzinne (6)

Górski lekarz: Więzy rodzinne (6)

(Der Bergdoktor: Familienbande)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel de Roche
W skrócie:Podczas wędrówki po jaskiniach wypadkowi ulegają dwie siostry. Martin stara się jak może, ale nie udaje mu się ustabilizować stanu jednej z ofiar. Młoda kobieta umiera. Lekarz wini się za jej śmierć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Julius proponuje Lisbeth, aby wyjechała z nim do Wietnamu, co wywołuje spore zamieszanie u Gruberów. Tymczasem w gabinecie Martina pojawiają się z kolei dwie siostry, Ina i Andrea, z którymi lekarz przyjaźnił się w dzieciństwie. Ina zabiera uczniów na wycieczkę do jaskini. Niestety dochodzi w niej do nieszczęśliwego wypadku. Rozpoczyna się akcja ratunkowa. Martin stara się za wszelką cenę ustabilizować stan jednej z ofiar wypadku. Mimo jego usilnych prób młoda kobieta umiera. Martin wyklucza tak szybką śmierć wyłącznie na skutek obrażeń, a winą obarcza siebie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także