Górski lekarz: Rozczarowania - część 1 (102)

Górski lekarz: Rozczarowania - część 1 (102)

(Der Bergdoktor: Enttäuschte Erwartungen - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2015   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel Barth
W skrócie:W Ellmau pojawia się Marie Wiesgott. Wiele lat temu kobieta porzuciła córkę, aby wyjechać do Hiszpanii. Jenni dorastała pod opieką babci. Na wieść o powrocie Marie starsza pani dostaje arytmii serca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

W Ellmau pojawia się niespodziewanie Marie Wiesgott. Wiele lat temu kobieta porzuciła rodzinną firmę i córkę, aby wyjechać do Hiszpanii. Mała Jenni dorastała pod opieką babci. Na wieść o powrocie Marie starsza pani dostaje arytmii serca. Martin udziela jej pomocy. Wkrótce pod jego opiekę trafia także jej córka. Okazuje się, że Marie jest nieuleczalnie chora.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także