Górski lekarz: Odpowiedzialność - część 1 (70)

Górski lekarz: Odpowiedzialność - część 1 (70)

(Der Bergdoktor: Verantwortung - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2013   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel Barth
W skrócie:Lisbeth ukrywała przed synami fakt, że 30 lat temu zaciągnęła u sąsiada pożyczkę. Teraz jego syn żąda spłaty należności wraz z odsetkami. Martin pomaga Janie, która zasłabła na parkingu przed szkołą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Lisbeth ukrywała przed synami fakt, że trzydzieści lat temu zaciągnęła u sąsiada pożyczkę, której nigdy nie spłaciła. Teraz jego syn, Arthur, żąda spłaty należności wraz z odsetkami. Nieświadomy sytuacji Martin wciąż romansuje z jego córką. Lekarz pomaga też Janie Keutner, która zasłabła na parkingu przed szkołą. Sama jest poważnie chora, ale ciężko pracuje, by zarobić na leki dla swojej córeczki Lei. Ojciec dziewczynki, zamożny prawnik, zostawił ją, gdy była w ciąży. Martin, który szuka u niego porady w sprawie długu matki, informuje go o trudnej sytuacji Jany. Oznajmia mu też, że ma córkę. Lilli martwi brak zainteresowania ze strony Maria. Martin radzi, by spotkała się z kimś innym i wzbudziła zazdrość w chłopaku. Mario, widząc dziewczynę z kolegą, postanawia z nią zerwać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także