Górski lekarz: Nieszczęśliwe zrządzenia losu - część 1 (100)

Górski lekarz: Nieszczęśliwe zrządzenia losu - część 1 (100)

(Der Bergdoktor: Schicksalsschläge - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2015   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel Barth
W skrócie:Olivia spotyka swojego największego wroga, Hannesa. Mężczyzna spowodował dwa lata wcześniej wypadek, w którym kobieta straciła ukochaną córkę. Martin Gruber próbuje pogodzić skłóconą parę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Niefortunny wypadek sprawia, że jeżdżąca na wózku inwalidzkim Olivia spotyka swojego największego wroga, Hannesa. Mężczyzna spowodował dwa lata wcześniej wypadek, w którym Olivia straciła ukochaną córkę. Hannesa i Olivię męczą traumatyczne wspomnienia. Martin Gruber próbuje pogodzić skłóconą parę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także