Górski lekarz: Nieczułe serce - część 1 (98)

Górski lekarz: Nieczułe serce - część 1 (98)

(Der Bergdoktor: Ein kaltes Herz - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2015   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel Barth
W skrócie:Mały Tim Fischer upada na skoczni narciarskiej w Ellmau. Nie dzieje się jednak nic groźnego. Martin bardziej niepokoi się o mamę chłopca, która ma zawroty głowy oraz arytmię serca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Mały Tim Fischer upada na skoczni narciarskiej w Ellmau. Nie dzieje się jednak nic groźnego. Martin bardziej niepokoi się o mamę Tima, Luisę, która ma zawroty głowy i arytmię serca. Kobieta powinna poddać się badaniom, ale nie pojawia się w klinice. Martin nie może znieść obecności ojca Anne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także