x

Górscy ratownicy: Otwórz oczy - część 2 (130)

(Die Bergretter: Augen auf - Teil 2)

serial obyczajowy Niemcy 2020
Występują:Robert Lohr, Stefanie von Poser, Michael König, Heinz Marecek
W skrócie:Frederike po wypadku na nartach zapadła w śpiączkę. Trwa już ona osiem miesięcy. Nic nie wskazuje na poprawę. Kilian, jej mąż, związał się z Isabel. Chcą wyjechać do Szwajcarii i rozpocząć nowe życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie górskich ratowników, którzy często muszą ryzykować własnym życie w celu ocalenia cudzego. W zespole dużo do powiedzenia ma Markus Kofler (Sebastian Ströbel). Praca wymaga od niego zimnej krwi, umiejętności trafnej oceny i reagowania na sytuacje kryzysowe, do których często dochodzi na szlakach.

W tym odcinku

Frederike po wypadku na nartach zapadła w śpiączkę. Trwa już ona osiem miesięcy. Nic nie wskazuje na poprawę. Kilian, jej mąż, związał się z Isabel. Chcą wyjechać razem do Szwajcarii i rozpocząć nowe życie. Kiedy Nina, córka Kiliana, dowiaduje się o jego planach dotyczących przeprowadzki, jest wzburzona. W takim stanie zastaje ją Markus. Mężczyzna stara się ją pocieszyć. Ale jego słowa przynoszą odwrotny skutek, gdyż dziewczynka nie miała wcześniej pojęcia, że w życiu ojca pojawiła się nowa kobieta.

Występują (pokaż wszystkich)