Górscy ratownicy: Bolesne wspomnienie (2)

Górscy ratownicy: Bolesne wspomnienie (2)

(Die Bergwacht: Schmerzhafte Erinnerung)

serial obyczajowy Niemcy 2009   od 12 lat
Występują:Martin Gruber, Stefan Murr, Stefanie von Poser, Heinz Marecek
Reżyseria:Axel de Roche
W skrócie:Andreas postanawia zaopiekować się bliskimi Stefana. Emilie i Lukas nie potrafią mu wybaczyć. Kiedy pogrążony w smutku Andreas postanawia się wyprowadzić, Emilie próbuje go od tego odwieść.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Andreas Marthaler (Martin Gruber) uprawia ekstremalną wspinaczkę górską. Mężczyzna zamierza otworzyć własną szkołę wspinaczkową w USA wraz ze swoją dziewczyną, Sarą (Stephanie Stumph). Przedtem przyjeżdża na wesele swojego najlepszego przyjaciela, Stefana Hofera (Stefan Murr). Niebawem w górach dochodzi do tragicznego wypadku, w którym ginie Stefan. Przed śmiercią przyjaciel prosi Andreasa, by zaopiekował się jego żoną Emilie (Stefanie von Poser) i dziećmi. Zaistniała sytuacja nie jest łatwa dla Andreasa i jego dziewczyny. Mężczyzna postanawia jednak zostać w mieście i zacząć pracę w górskim pogotowiu ratowniczym.

W tym odcinku

Emilia nie potrafi wybaczyć Andreasowi, który namówił jej męża na feralną wyprawę. Tymczasem on próbuje wypełnić obietnicę, którą złożył umierającemu przyjacielowi. Chce zaopiekować się jego rodziną. Mimo niechęci młodej wdowy zamieszkuje w kamperze i zaczyna pomagać w górskim pogotowiu. Niebawem ratownicy znajdują na zboczu nieprzytomną kobietę, która cierpi na amnezję. Po pewnym czasie przypomina sobie, że była w górach z córeczką. Rozpoczynają się poszukiwania dziewczynki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także