Gomorra 3 (31)

Gomorra 3 (31)

serial kryminalny Niemcy/Włochy 2017   dla dorosłych
Występują:Marco D'Amore, Salvatore Esposito, Cristina Donadio, Cristiana Dell'Anna
Reżyseria:Claudio Cupellini, Francesca Comencini
W skrócie:Enzo postanawia przenieść swoje laboratorium w bezpieczniejsze miejsce. Przegląda nagrania z kamer. Odkrywa, że jest obserwowany. Genny potajemnie spotyka się w kinie z Azzurrą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja historii o tajemnicach neapolitańskiej mafii. Po tym jak przywódca klanu, Pietro, został zamordowany, obowiązki przejął jego syn Genny. Mężczyzna musi samotnie zarządzać biznesem i uporać się z zagrożeniem ze strony wymiaru sprawiedliwości. Ciro jest zrozpaczony po utracie najbliższych. Decyduje się wyjechać do Bułgarii, aby podjąć współpracę z wpływowym dealerem narkotyków, Valentinem (Stilian Ivanov). Szybko wraca jednak do Neapolu, aby pomóc rozkręcić interes ambitnemu Enzo (Arturo Muselli). Ekranizacja książki Roberta Saviano, włoskiego dziennikarza, który po opublikowaniu "Gomorry" musiał opuścić rodzinny Neapol w związku z groźbami ze strony mafiosów.

W tym odcinku

Enzo postanawia przenieść swoje laboratorium w bezpieczniejsze miejsce. Przegląda nagrania z kamer i odkrywa, że przed budynkiem regularnie pojawia się ten sam samochód. Orientuje się, że jest obserwowany. Stregone i Elegant wzywają go na rozmowę. Enzo odrzuca ofertę bossa. Genny potajemnie spotyka się w kinie z Azzurrą. Składa żonie pewną obietnicę.

Występują (pokaż wszystkich)