Gogglebox. Przed telewizorem 8 (10/12)

Gogglebox. Przed telewizorem 8 (10/12)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Tym razem bohaterowie skomentują Magdę Gessler i jej 'Kuchenne rewolucje', spróbują odgadnąć zagadki Sławomira w 'Big Music Quiz' i wsłuchać się w przeboje w programie 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni widzowie oglądają programy telewizyjne i komentują je na żywo prosto ze swojej kanapy. Barwni i bezkompromisowi bohaterowie wymieniają się spostrzeżeniami, uwagami, celnymi żartami i sentencjami, żywo reagując na sytuacje przedstawiane na ekranie. Ich szczere, nie poddane cenzurze opinie to nieodłączny element audycji, który podkreśla niepodrabialność i wyjątkowość programu. To nie tylko przewodnik po nowościach, które możemy ujrzeć codziennie na ekranie naszego telewizora - okazuje się, że na kanapie, niczym w lustrze, odbija się realny wycinek ludzkiego życia. Program "Gogglebox. Przed telewizorem" to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA.

Tym razem bohaterowie skomentują Magdę Gessler i jej "Kuchenne rewolucje", spróbują odgadnąć muzyczne zagadki Sławomira w "Big Music Quiz" i wsłuchać się w znane przeboje w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czeka ich również kolejna odsłona "Ukrytej prawdy" oraz "Szpitala".