Gogglebox. Przed Telewizorem 11 (3/15)

Gogglebox. Przed Telewizorem 11 (3/15)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Podczas romantycznego wieczoru widzowie oceniają umiejętności programu 'Mam talent!'. Oglądają też podróż Andrzeja Piasecznego i jego mamy do Afryki w programie 'Starsza pani musi fiknąć'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 23 października
za 5 dni
9:40 TTV

Opis

Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrują fanów telewizji w całym kraju. Widzów czeka cotygodniowa porcja doskonałej rozrywki. W nowym sezonie na kanapie przed telewizorem zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian "Nagana" i Marek "Morus" z popularnym Big Boyem na czele oraz Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie również Joachima Zeiske i jego mamy Izabeli, siłaczy - Krzysztofa Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentują też rodzina Kotońskich, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian, oraz seniorzy - Regina i Józek. Być może do tej wesołej ekipy dołączy nowy uczestnik.

Podczas romantycznego wieczoru widzowie oceniają umiejętności nowych uczestników programu "Mam talent!". Wzruszają się również, oglądając podróż Andrzeja Piasecznego i jego mamy do Afryki w programie "Starsza pani musi fiknąć", natomiast "Ninja Warrior" pobudza ich apetyt na dodatkową dawkę adrenaliny.

Zobacz także