Gogglebox. Przed Telewizorem 11 (2/15)

Gogglebox. Przed Telewizorem 11 (2/15)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Widzowie oceniają uczestników 'Top Model'. Skomentują też 'Sędzię Annę Marię Wesołowską', która po latach wraca na ekrany z kolejnymi sprawami. Wisienką na torcie okaże się program 'Poza cywilizacją'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 22 października
za 7 dni
9:40 TTV

Opis

Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrują fanów telewizji w całym kraju. Widzów czeka cotygodniowa porcja doskonałej rozrywki. W nowym sezonie na kanapie przed telewizorem zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian "Nagana" i Marek "Morus" z popularnym Big Boyem na czele oraz Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie również Joachima Zeiske i jego mamy Izabeli, siłaczy - Krzysztofa Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentują też rodzina Kotońskich, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian, oraz seniorzy - Regina i Józek. Być może do tej wesołej ekipy dołączy nowy uczestnik.

Widzowie oceniają walory uczestników nowego sezonu programu "Top Model". Skomentują również "Sędzię Annę Marię Wesołowską", która po latach wraca na ekrany z kolejnymi sprawami. Wisienką na torcie okaże się program "Poza cywilizacją", który udowodni niektórym, jak niewiele potrzeba do życia.

Zobacz także