Gogglebox. Przed Telewizorem 11 (11/15)

Gogglebox. Przed Telewizorem 11 (11/15)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Widzowie kibicują piosenkarce Edycie Górniak, która w nowym programie 'My Way' usiłuje zrobić prawo jazdy. Mają również okazję, by zweryfikować swoją wiedzę na temat zasad ruchu drogowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrują fanów telewizji w całym kraju. Widzów czeka cotygodniowa porcja doskonałej rozrywki. W nowym sezonie na kanapie przed telewizorem zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian "Nagana" i Marek "Morus" z popularnym Big Boyem na czele oraz Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie również Joachima Zeiske i jego mamy Izabeli, siłaczy - Krzysztofa Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentują też rodzina Kotońskich, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian, oraz seniorzy - Regina i Józek. Być może do tej wesołej ekipy dołączy nowy uczestnik.

Widzowie kibicują piosenkarce Edycie Górniak, która w nowym programie "My Way" usiłuje zrobić prawo jazdy. Mają również okazję, by zweryfikować swoją wiedzę na temat zasad ruchu drogowego. Program "O tym się nie mówi" skłania bohaterów do szukania pomysłów na nieprzybieranie na wadze, z kolei para seniorów z "Ukrytej prawdy" zaskoczy ich swoim pomysłem na biznes.

Zobacz także