Gliniarze: Zlecenie (743)

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:W hotelowym pokoju zostaje znalezione ciało mężczyzny. W jego rzeczach detektywi zauważają broń i narkotyki. Podejrzewają konflikt między dilerem a jego klientem. Tropy te okazują się jednak fałszywe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

W hotelowym pokoju zostaje znalezione ciało mężczyzny. W jego rzeczach detektywi zauważają broń i narkotyki, zaczynają więc podejrzewać, że mogło dojść do spięcia między dilerem a jego klientem. Tropy te okazują się jednak fałszywe. Ewa i Adam szybko ustalają, że morderstwo mężczyzny ktoś zlecił.

Występują (pokaż wszystkich)