×
Gliniarze: Zbieg (724)

Gliniarze: Zbieg (724)

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Dochodzi do ataku na konwój przewożący groźnego gangstera. Przestępcy udaje się zbiec. Pierwszym podejrzanym zostaje kierowca furgonetki. Detektywi uważają, że współpracował z gangsterem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Dochodzi do ataku na konwój przewożący groźnego gangstera na rozprawę. Przestępcy udaje się zbiec. Pierwszym podejrzanym zostaje kierowca furgonetki. Detektywi uważają, że współpracował z gangsterem i podejmują decyzję o jego obserwacji. Mimo powziętych kroków mężczyzna ginie zastrzelony przez nieznanego napastnika. Podczas dalszego dochodzenia policjanci wpadają na trop byłej kochanki gangstera, którą podejrzewają z zaplanowanie całej akcji. Wkrótce jednak kobieta zostaje zabita. Poszukiwania odbitego kryminalisty nadal trwają.

Występują (pokaż wszystkich)