Gliniarze: Zaginiona córka (6)
Występują: | Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak |
---|---|
W skrócie: | Rodzice odkrywają zaginięcie 20-letniej córki. Tropy prowadzą do akademika, w którym mieszka jej chłopak. Okazuje się, że dziewczyna wyszła w nocy z imprezy w towarzystwie dużo starszego mężczyzny. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 15 października za 13 dni |
7:05 | Polsat Seriale (z napisami) |
Opis
Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.
W tym odcinku
Rodzice odkrywają zaginięcie ich 20-letniej córki. Pierwsze tropy prowadzą do akademika, w którym mieszka chłopak dziewczyny. Po sprawdzeniu monitoringu okazuje się, że dziewczyna wyszła w nocy ze studenckiej imprezy w towarzystwie dużo starszego mężczyzny. W drugiej sprawie na komendzie pojawia się mężczyzna, który obawia się o swoje życie. Sam wynajął płatnych morderców po otrzymaniu tragicznej diagnozy medycznej, która właśnie okazała się błędna.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Ewelina Ruckgaber
jako st.asp. Natalia Nowak -
Maciej Sufa
jako st.asp. Robert Barcz -
Arkadiusz Krygier
jako asp. sztab. Olgierd Mazur -
Tomasz Skrzypniak
jako st. asp. Krystian Górski -
Dariusz Dłużewski
jako podinsp. Piotr Zarębski
Zobacz także
- Gliniarze: Celniczka (808) - serial paradokumentalny - dziś, 2 października 11:30 i 1 późniejsza emisja
- Gliniarze: Śmiertelny zastrzyk (809) - serial paradokumentalny - dziś, 2 października 12:35 i 1 późniejsza emisja
- Gliniarze: Zrobisz, co każę (810) - serial paradokumentalny - dziś, 2 października 13:35 i 1 późniejsza emisja
- Gliniarze: Wieczny sen (1111) - serial paradokumentalny - dziś, 2 października 17:00
- Gliniarze: Golibroda (967) - serial paradokumentalny - dziś, 2 października 19:00 i 1 późniejsza emisja
- Gliniarze: Pod drzewem (1031) - serial paradokumentalny - dziś, 2 października 21:00
- Gliniarze: Zapomnij o tym (791) - serial paradokumentalny - piątek, 3 października 6:05
- Gliniarze: Obława (792) - serial paradokumentalny - piątek, 3 października 7:05
- Gliniarze: Krwawy powrót (329) - serial paradokumentalny - piątek, 3 października 8:00
- Gliniarze: Eksplozja (793) - serial paradokumentalny - piątek, 3 października 8:05