×
Gliniarze: Winny (908)

Gliniarze: Winny (908)

serial paradokumentalny Polska 2024   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:W podwarszawskiej wsi zostaje śmiertelnie potrącone dwuletnie dziecko. Olga i Adam typują podejrzanego. To pirat drogowy, który uciekał przed policją. Wkrótce jednak pojawiają się nowe tropy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

W podwarszawskiej wsi zostaje śmiertelnie potrącone dwuletnie dziecko. Olga i Adam typują podejrzanego. Jest nim chłopak, który w czasie, gdy doszło do przestępstwa, uciekał przed policyjnym pościgiem. Jednak podczas gdy detektywi namierzają jego samochód, w sprawie śmierci dziecka pojawiają się nowe tropy, które komplikują dochodzenie. Tymczasem Olga nadal martwi się o swoją obłożnie chorą babcię. Na dodatek niepokoi ją postępowanie kuzynki, Weroniki. Policjantka nabiera bowiem podejrzeń, że nie ma ona uczciwych zamiarów.

Występują (pokaż wszystkich)