Gliniarze Śląsk: Czas zapłaty (1)
| Występują: | Zbigniew Stryj, Dominika Bednarczyk, Agnieszka Wagner, Mateusz Goławski |
|---|---|
| Reżyseria: | Dariusz Wiktorowicz |
| W skrócie: | Zostaje porwany 11-letni Janek Majcher, syn byłego prezesa kompanii górniczej. Śledztwo prowadzą aspirant sztabowy Robert Gucman i jego nowy partner, pochodzący ze Szczecina aspirant Igor Kowalski. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 31 sierpnia za 13 dni |
16:55 | Polsat |
Opis
Doświadczona ekipa policjantów z Górnego Śląska mierzy się z wyzwaniami związanymi ze zwalczaniem przestępczości kryminalnej, gospodarczej i narkotykowej. Komendant (Zbigniew Stryj) i jego podwładni (Mateusz Goławski, Marek Chudziński, Adrianna Izydorczyk, Jakub Wróblewski) biorą udział w śledztwach, w których liczą się doświadczenie, wsparcie lokalnych społeczności i znajomość prawa. Zespół uzupełniają technicy (Daniel Roman, Maciej Kaczor). Z katowickim oddziałem jednostki śledczej współpracuje surowa prokurator (Agnieszka Wagner).
W tym odcinku
Jedenastoletni Janek Majcher, syn byłego prezesa kompanii górniczej, zostaje uprowadzony w drodze do szkoły. Aspirant sztabowy Robert "Gutek" Gucman (Marek Chudziński) wspólnie z nowym partnerem, pochodzącym ze Szczecina aspirantem Igorem Kowalskim (Mateusz Goławski), usiłują ustalić tożsamość porywacza i jego motywy działania. Współpraca między policjantami od początku okazuje się wyzwaniem. Postawa przełożonych oraz prokuratury zmusza Kowalskiego do podjęcia desperackiego kroku, by ocalić zakładnika.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Zbigniew Stryj
jako komendant Śląskiego Biura Policji -
Dominika Bednarczyk
jako prokurator Justyny Furman -
Agnieszka Wagner
jako prokurator -
Mateusz Goławski
jako aspirant Igor Kowalski -
Marek Chudziński
jako aspirant sztabowy Robert "Gutek" Gucman -
Adrianna Izydorczyk
jako policjantka -
Jakub Wróblewski
jako policjant -
Marta Bartczak
-
Damian Wasilewski
-
Daniel Roman
jako technik -
Maciej Kaczor
jako technik -
Dominika Bednarczyk
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Dariusz Wiktorowicz
reżyseria