×
Gliniarze: Sąsiedzi (907)

Gliniarze: Sąsiedzi (907)

serial paradokumentalny Polska 2024   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Mężczyzna ginie od kuli we własnym samochodzie. Wygląda to na samobójstwo, ale Olgierd i Krystian szybko odkrywają, że zostało ono upozorowane. Trop prowadzi detektywów do sąsiada ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Mężczyzna ginie od kuli we własnym samochodzie. Na pierwszy rzut oka wygląda to na samobójstwo, ale Olgierd i Krystian szybko odkrywają, że zostało ono upozorowane. Trop prowadzi detektywów do sąsiada ofiary. Po pracy Górski zacieśnia więzi z bratem i jego narzeczoną. Tymczasem pewna informacja o Marku wzbudza niepokój Żanety. Kobieta postanawia ją sprawdzić.

Występują (pokaż wszystkich)