×
Gliniarze: Rozpacz ojca (909)

Gliniarze: Rozpacz ojca (909)

serial paradokumentalny Polska 2024   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Na oczach niani zostaje porwany chłopiec. Natalia i Kuba ustalają, że jego ojciec to nawrócony gangster. Detektywi muszą znaleźć malucha i nie dopuścić, by jego ojciec wziął sprawy w swoje ręce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Na oczach niani zostaje porwany chłopiec. Natalia i Kuba szybko ustalają, że jego ojciec to nawrócony gangster, dobrze znany naczelnikowi Piotrowi Zarębskiemu. Rozpoczyna się śledztwo i wyścig z czasem. Detektywi muszą nie tylko znaleźć malucha, ale też nie dopuścić, by zrozpaczony ojciec odnowił dawne kontakty i wziął sprawy w swoje ręce.

Występują (pokaż wszystkich)