x

Gliniarze: Przynęta (820)

serial paradokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Biznesmen zostaje uprowadzony. Okazuje się, że regularnie zdradzał żonę. Detektywi ustalają, że pewna kobieta wykorzystuje aplikację randkową, by polować na żonatych zamożnych mężczyzn.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami z Warszawy i okolic. Poznajemy kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji, którzy działają w zespołach: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, aspirant sztabowy Olga Lipska (Natalia Brudniak). Oprócz trzech par policyjnych detektywów poznamy również dalsze losy ich przełożonych: naczelnika Wydziału Kryminalnego Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski), komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski), policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) oraz policyjnej profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska). Do zgranego zespołu dołączy też siostrzenica komendanta Centralnego Biura Policji, Julia Szwarc (Oliwia Bieniuk). Każdy odcinek tego serialu opowiada inną historię i koncentruje się na losach jednego policyjnego duetu.

W tym odcinku

Biznesmen zostaje uprowadzony podczas randki. Okazuje się, że regularnie zdradzał żonę. Detektywi ustalają, że w jednej z aplikacji randkowych grasuje kobieta, która wydaje się polować na żonatych, zamożnych mężczyzn. Policjanci stwarzają fikcyjną tożsamość dla Kuby, który ma przeprowadzić prowokację. Pojawiają się jednak niespodziewane komplikacje, a detektyw zostaje uprowadzony. Natalia i Filip zostają wezwani do ośrodka adopcyjnego. Okazuje się, że sąd rodzinny rozważa rozwiązanie adopcji Antosia. Natalia, pewna że za wszystkim stoi Daria. Traci panowanie nad sobą.

Występują (pokaż wszystkich)