x
Gliniarze: Ojcowizna (814)

Gliniarze: Ojcowizna (814)

serial paradokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:W podwarszawskiej wsi zostaje zabity nielubiany przez sąsiadów gospodarz. Syn ofiary wywiera na detektywach presję, by szybko złapać sprawcę. W toku śledztwa pojawiają się zaskakujące informacje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami z Warszawy i okolic. Poznajemy kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji, którzy działają w zespołach: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, aspirant sztabowy Olga Lipska (Natalia Brudniak). Oprócz trzech par policyjnych detektywów poznamy również dalsze losy ich przełożonych: naczelnika Wydziału Kryminalnego Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski), komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski), policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) oraz policyjnej profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska). Do zgranego zespołu dołączy też siostrzenica komendanta Centralnego Biura Policji, Julia Szwarc (Oliwia Bieniuk). Każdy odcinek tego serialu opowiada inną historię i koncentruje się na losach jednego policyjnego duetu.

W tym odcinku

W podwarszawskiej wsi zostaje zamordowany nielubiany przez sąsiadów gospodarz. Wkrótce potem ktoś podpala budynek stojący na jego posesji. Syn mężczyzny wywiera na detektywach presję, by jak najszybciej złapać sprawcę. Nagłaśnia też sprawę w mediach. W toku śledztwa pojawiają się zaskakujące informacje, nic jednak nie jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Natalia zauważa, że Antoś zaczął się moczyć w nocy i wyrzuca sobie, że jej stresy odbijają się na dziecku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także