Gliniarze: Na zakręcie (819)

serial paradokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Policjanci badają sprawę morderstwa właściciela komisu samochodowego. Ustalają, że był zamieszany w proceder rozkładania na części kradzionych aut. Wpadają na trop jego wierzyciela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami z Warszawy i okolic. Poznajemy kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji, którzy działają w zespołach: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, aspirant sztabowy Olga Lipska (Natalia Brudniak). Oprócz trzech par policyjnych detektywów poznamy również dalsze losy ich przełożonych: naczelnika Wydziału Kryminalnego Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski), komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski), policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) oraz policyjnej profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska). Do zgranego zespołu dołączy też siostrzenica komendanta Centralnego Biura Policji, Julia Szwarc (Oliwia Bieniuk). Każdy odcinek tego serialu opowiada inną historię i koncentruje się na losach jednego policyjnego duetu.

W tym odcinku

Przed komisem samochodowym zostaje znalezione ciało właściciela. Dowody wskazują na to, że mężczyzna prowadził "dziuplę", w której rozkładano na części kradzione samochody. Detektywi wpadają na trop złodzieja aut, któremu ofiara była winna pieniądze. Prawda okazuje się jednak dużo bardziej szokująca. CBP otrzymuje zgłoszenie od świadka, który twierdzi, że posiada informacje na temat seryjnego zabójcy.

Występują (pokaż wszystkich)