Gliniarze: Kanciarze (821)

serial paradokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
W skrócie:Syn oficera policji znika w tajemniczych okolicznościach. Szwarc zleca poszukiwania Adamowi i Oldze. Nastolatek niebawem zostaje znaleziony. Ojciec przeczuwa, że sprawa ma związek z mafią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami z Warszawy i okolic. Poznajemy kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji, którzy działają w zespołach: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, aspirant sztabowy Olga Lipska (Natalia Brudniak). Oprócz trzech par policyjnych detektywów poznamy również dalsze losy ich przełożonych: naczelnika Wydziału Kryminalnego Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski), komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski), policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) oraz policyjnej profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska). Do zgranego zespołu dołączy też siostrzenica komendanta Centralnego Biura Policji, Julia Szwarc (Oliwia Bieniuk). Każdy odcinek tego serialu opowiada inną historię i koncentruje się na losach jednego policyjnego duetu.

W tym odcinku

Syn oficera policji znika w tajemniczych okolicznościach. Szwarc, prywatnie kolega ojca ofiary, zleca Adamowi i Oldze, by zajęli się poszukiwaniem nastolatka. Ten niebawem zostaje znaleziony cały i zdrowy. Jest jednak bardzo odmieniony, a jego ojciec przeczuwa, że syn wdał się w konszachty z mafią. Król chce, by Kiki natychmiast oddała pieniądze, które mu ukradła. Kobieta jednak do niczego się nie przyznaje. Niebawem dochodzi do tragedii.

Występują (pokaż wszystkich)