×
Gliniarze: Czas zapłaty (10)

Gliniarze: Czas zapłaty (10)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Gwiazda muzyki pop wraca po koncercie do domu. Znajduje pogróżki wypisane krwią na lustrze w łazience. O pomoc prosi też emeryt, który skarży się na hałasy dochodzące zza ściany jego mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.

W tym odcinku

Gwiazda muzyki pop wraca po koncercie do domu i znajduje pogróżki wypisane krwią na lustrze w łazience. Detektywi sądzą, że ma to związek z upublicznioną niedawno inną orientacją seksualną piosenkarki. Podejrzewają jednego z psychofanów gwiazdy. Prowadzenie sprawy utrudnia wręcz prowokacyjna postawa ofiary. O pomoc policji prosi też emeryt, który skarży się na erotyczne hałasy dochodzące w ciągu dnia zza ściany jego mieszkania. Detektywi postanawiają pomóc mężczyźnie, gdy odgłosy stają się nie do zniesienia.

Występują (pokaż wszystkich)